18 mars 2024

Välkommen till vår nya webbsida!

Vi är glada och stolta över att presentera vår uppdaterade profil och den nya webbplatsen. Här berättar vi mer om de kompletta lösningar vi kan erbjuda, skräddarsydda efter era processer och krav. Välkomna!  

Vi är stolta över att presentera vår uppdaterade profil och den nya webbplatsen för Mared SustainTech. Här presenterar vi vårt omfattande sortiment av maskiner och utrustning för återvinning och bioenergi, samt berättar mer om de kompletta lösningar vi kan erbjuda skräddarsydda efter era processer och krav.

 

Kontakta oss för att utforska hur Mared SustainTech kan vara din pålitliga partner för framtidens hållbara lösningar.

 

Med vänliga hälsningar,

Teamet på Mared SustainTech

Kontakta oss

Här finner du kontaktuppgifter till oss på Mared SustainTech, tveka inte att slå oss en signal vid frågor om utbud och lösningar.

Thomas Magnusson

Operativ VD / COO

+46 (0)36 38 78 25

thomas.magnusson@mared.se

Kenth Axelsson

Offertingenjör och projektkoordinator

+46 (0)36 38 78 28

kenth.axelsson@mared.se

Johan Söderqvist

Servicechef / Support

+46 (0)36 38 78 30

johan.soderqvist@mared.se

Jonas Bergman

Projektledare

+46 (0)36 38 78 22

jonas.bergman@mared.se

Gustav Sandberg

Projektledare

+46 (0)36 38 78 58

gustav.sandberg@mared.se

Per Söderlind

Projektledare

+46 (0)36 38 78 37

per.soderlind@mared.se

Robin Larsson

Försäljning och support eftermarknad

+46 (0)36 38 78 34

robin.larsson@mared.se

Kristina Lennings

Order eftermarknad

+46 (0)36 38 78 21

kristina.lennings@mared.se

Johan Pupols

Servicetekniker

+46 (0)36 38 78 53

johan.pupols@mared.se

Jonas Ödén

Servicetekniker

+46 (0)36 38 78 13

jonas.oden@mared.se

Jonas Styf

CAD-ingenjör

+46 (0)36 38 78 38

jonas.styf@mared.se

Fler nyheter

6 maj 2024 Vi ses på IFAT 2024 i München
13-17 maj hålls mässan IFAT 2024, hoppas vi ses där!
18 mars 2024 Välkommen till vår nya webbsida!
Nu kan vi äntligen visa upp vår nya förbättrade webbplats.
5 februari 2024 Vi är ISO-certifierade
Certifieringen innebär att vårt ledningssystem, inklusive processer och arbetssätt är godkända enl..
15 december 2023 Mared SustainTech utsedda till Branschvinnare 2023!
Att bli utsedd till en Branschvinnare är en tydlig indikation på skickligt företagande och ett..